• Şubat 21, 2021 BİLEKLİK

  Salgının getirdiği “yeni normal” alışkanlıklarından belki de en önemlisi alışveriş alışkanlıklarının değişmesi olarak görülüyor. Bu durum hem fiziksel işletmeleri hem de e-ticaret sitelerini farklı bir noktaya götürdü. Bileklik satışlarının da arttığı pandemi döneminde nasıl toptan bileklik alımı yapılması gerektiği çok önemli, ayrıntılar yazımızda.

  erkek bileklik, kadın bileklik, çelik bileklik, kadın bileklik
 • Şubat 17, 2021 KOLYE

  Toptan kadın kolye satın alma rehberinin ikinci yazısıyla karşınızdayız. Temelde değişen ve gelişen dünyanın trendlerine en uygun cevapları verebilecek bir e-ticaret sitesi olan taksesuar.com, farklı toptan alışverişin kolaylığını sizlerle buluşturur!

  Salgın döneminde evde kalmanın verdiği sıkıntı gerek dünyada gerekse ülkemizde insanları alışveriş çılgınlığına sürükledi. Var olan işletmeniz, kolye ve aksesuar satışı yaptığınız e-ticaret siteniz ya da hayata geçirmeyi düşündüğünüz o e-ticaret projesi için şimdi harekete geçin!

  Kadın kolyelerin satış oranı; anneler gününden sevgililer gününe, doğum günlerinden evlilik ve hatta sevgililik yıldönümlerine birçok dönemde artmakta ve normalde de var olan rağbet bu gibi dönemlerde ciddi artışlar göstermektedir.

  Aksesuar alanında en çok alım satım hareketliliğine sahip ürünler arasında yer alan kadın kolyeler, aksesuar satışı yapan işletmenizi kalkındıracak toptan alım fırsatlarıyla karşınızda olurken giyim odaklı işletmelere de kıyafetlerle kombin hâlinde kolye satış imkânı sunmakta ve bu yolla müşterileri cezp etmektedir.

  Önemli İpucu: Toptan kadın kolye satışını modern yöntemlerle sağlayan Taksesuar.com ile minimum 100₺’lik sepet tutarını doldurduktan sonra toptan kadın kolye alışverişinizi online olarak gerçekleştirebilir, direkt olarak mağazanıza gönderimini sağlayıp pratik bir biçimde satışa sunabilirsiniz.

  toptan kolye, kolye modelleri, en çok satan kolye modelleri
 • Şubat 13, 2021

  Toptan kadın kolye satın almak için ideal bir yer mi arıyorsunuz? Raflarınızı kadın kolye modelleri ile donatmak ya da var olan kolye modellerinizi trend olan farklı stillerdeki kolyelerle güncellemek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

  Eğer siz de aksesuar modellerinin en çok tercih edilen ürünlerinden olan kadın kolyelerini toptan temin edip işletmenizin ürün yelpazesini genişletmek istiyorsanız yazıyı okumaya devam edin.

  Kadınların stillerini yansıtırken kullandığı en önemli unsurlardan birisi olan kolyeler, aksesuar ve giyim işletmelerinin en çok satan ürünleri arasında yer alırken aynı zamanda kadın kolye modellerinin ciddi bir müşteri çekme potansiyeline sahip olduğu gerçeği de herkesçe bilinmektedir.

  Toptan kadın kolye modelleri farklı stillerdeki çeşitleriyle müşterilerinizi etkileyecek ve göz kamaştırıcı görünümleri sayesinde firmanızın başarı oranını yükseltecektir. Taksesuar.com tarafından sunulan toptan kadın kolye modelleri, farklı çeşitler arasında online olarak istediğiniz modelleri seçmenize ve ister mağazanıza ister deponuza sipariş verebilmenize olanak sağlamaktadır.

  Fırsatı Kaçırmayın: Minimum 100₺’lik tutarda olması gereken sepetinizi hemen doldurun ve siparişinizi verin. Sitemizde yer alan toptan kadın kolye modelleri özenle üretilmekte ve müşterileriniz için güzel anıları temsil etmek adına sizleri beklemektedir.

   

  totan kadın kolye
 • Şubat 09, 2021

  Sağlığınıza yeterince dikkat etmezseniz, kış mevsimi tehlikeli ve riskli bir dönem olabilir. Buz gibi soğuk havalar bazı solunum yolu hastalıklarına neden olabilir. Bu sağlık risklerinin başlıca nedenleri arasında öncelikle vücut ısısı kaybı yer almaktadır. Dışarıda çalışmak veya kış sporları yapmak, sıkı bir giyime sahip değilseniz bu durum, vücut ısınızı hızla kaybetmenize neden olabilir.

  Başın ısı kaybını sınırlamaya yardımcı olacak çok fazla yağı yoktur; bu nedenle, baş kısmı açıksa ve soğuktaysa vücut ısısının %40  - %50'sini kaybedilir. Başı örten bir bere takmak, tercih edilen ev dışı etkinlikleri hastalanmadan gerçekleştirirken, kışı üşümeden geçirmenin en önemli anahtarlarından birisidir.

  Taksesuar.com, farklı ürün kategori seçenekleriyle her stile uyumlu ürünleri en uygun fiyatlara ve toptan olarak sunmaktadır. Toptan bere alımı yapmak için ideal modellere sahip olan taksesuar.com, farklı giyim stillerine uyum sağlayan bere modelleri için en kaliteli ve trend bere modellerini uygun fiyatlarla online mağazadan satın alabilirsiniz.

  toptan bere, toptan kadın bere, toptan erkek bere
 • Şubat 05, 2021

  Toptan Eldiven Almak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

  Toptan eldiven alımı yapmak özellikle bu zamanların en akıllıca seçimlerinden birisi olacaktır. İşletmeniz kış aylarında müşterilerine kalite ile hitap etmek istiyorsa bu yazıyı okumaya devam etmelisiniz.

  İşletmeniz kış aylarında vücudunu sıcak tutmak isteyen müşterilere hitap eden ürünler satıyorsa belirli bir stoğa ya da hızlı ulaşacağınız bir ürün yelpazesine sahip olmalısınız. Bu müşterilerin hepsinin ortak bir yanı var: Elleri üşüyor!

  Toptan eldiven satışı belirli yerlerden yapılan ya da klasik ticari anlayışla alabileceğiniz bir ticaret alanını gösteriyor olabilir. Zamanın değişen şartları ve günümüzün gereklilikleri nedeniyle artık bu klasik ticaret anlayışını rafa kaldıracak harika bir yola sahipsiniz.

  Önemli İpucu: Toptan eldiven satışına farklı bir boyut kazandıran Taksesuar.com ile minimum 100₺’lik sepet tutarını doldurduktan sonra toptan eldiven alışverişini online olarak gerçekleştirebilir, direkt olarak mağazanıza gönderimini sağlayabilirsiniz.

  erkek eldiven, kadın eldiven, deri eldiven, penye eldiven