Kadın Bijuteri Altın Kaplama

Taksesuar; çok fazla aksesuar barındıran ve satış gerçekleştiren aksesuar mağazasıdır. Sadece kadınlar için değil aynı zaman da erkekler içinde aksesuarlar bulunmaktadır. Taksesuar sitesi ürünlerinin hepsini toptan olarak satışını kendi fabrikasından gerçekleştirmektedir.

 

Taksesuar.com Nedir?

 

Taksesuar.com Türkiye’nin en geniş ürün yelpazesine sahip online bir satış mağazasıdır. Sitesinde 7.500’den fazla kadın takı ve erkek aksesuar bulunmaktadır. 20 yıldan fazladır hizmet vermektedir. Uzakdoğu’da yer alan fabrikasından kaliteli malzemeleri ile üretim gerçekleştirir. Üretim işlemini gerçekleştirdikten sonra iş ortaklarına veya yeni girişimcilere toptan bir şekilde satış gerçekleştirir. Taksesuar.com için hızlı teslimat ve müşterilerinin memnuniyeti çok önemlidir.

 

Taksesuar.com kaliteli ürünleri ve toptan satışları ile çok başarılı işler gerçekleştirmektedir. Dünyaca bilinen bir marka olmak istemektedir. Kadın ve erkeklere ayrı olarak ayrı markaları vardır. Kadınlar için olan BEOJE, erkekler için olsa ise VERCETTI. Hem kadın takı hem de erkekler için aksesuar satışı gerçekleştirdiği için diğer markalar bu durumdan çok memnundur. Taksesuar.com hem ihracat hem de ithalat yapmaktadır.

 

Taksesuar.com 2019 yılında online satış yapmaya başlamıştır. Taksesuar.com sitesinde kadın bijuteri, altın kaplama ürünleri, hediyelik eşya, parfüm gibi birçok ürün yer almaktadır.

 

 Bijuteri Nedir?

 

 Bijuteri; değerli olmayan malzemelerden yapılan takı veya süs eşyalarıdır.

 

 Taksesuar.com Ürünleri Nelerdir?

 

Taksesuar.com sitesinde ürün yelpazesi çok fazladır. Kadınlar için erkekler için hatta çocuklar için bile aksesuarlar bulunmaktadır. Bu aksesuarlar dışında aynı zamanda hediyelik eşyalar, parfüm ve parti ürünleri de yer almaktadır.

 

Kadın bijuteri de; kolyeler, yüzükler, toklar, saatler ve daha birçok ürün yer almaktadır. Aynı zaman da altın kaplama ürünler de bulunmaktadır. Kadınlar için üretilen ürünler rengarenk ve çeşit çeşittir. Ürünlerin tasarımları özenle yapılmıştır. Erkek bölümünde; bileklikler, yüzükler, kolye uçları, saatler ve daha birçok ürün yer almaktadır.

 

Çocuk bölümünde ise aksesuarlar çocuklar için özenle ve dikkatli bir şekilde üretilmiştir. Bu ürünler, bere, patik, bilezik, toka gibi ürünler yer almaktadır.