ÖDEME SEÇENEKLERİ

 

Aldığım ürünlerin fiyatlarına KDV dahil midir?

taksesuar.com'da satılan ürünlerin fiyatlarına KDV dahil değildir.

Havale yoluyla ödeme yapabiliyor muyum?

Havale yoluyla ödeme seçeneğimiz bulunmaktadır. Havale ile yapılan ödemelerde sepette %3 indirim uygulanmaktadır.
Aşağıda yer alan banka bilgilerimizle dilediğiniz zaman ödeme yapabilirsiniz.

 

Hesap Adı: Taksesuar Mağazacılık ve İnternet Hizmetleri Danışmanlık Satış Tic. Ltd. Şti.

 

Banka Adı: Halkbank

 

Şube Adı: Mercan

 

Şube Kodu: 800

 

Hesap No: 10260616

 

IBAN: TR610001200980000010260616


Kapıda ödeme seçeneğiniz var mı?

Kapıda ödeme seçeneğimiz şu an için bulunmamaktadır. 

Taksit seçeneğiniz var mı?

Sizden istenen ATM / Debit Kart veya kredi kartı bilgilerini eksiksiz doldurduktan sonra, bankanızın size sunduğu taksit seçeneklerini ödeme ekranında görüntüleyebilir, istediğiniz taksit tutarını seçerek taksitli ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı detaylarım güvende midir?

Bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemlidir. Taksesuar sanal mağaza kullanıcısı olarak ödemenizi güvenle yapabilirsiniz. Genel olarak web sitemizi hiçbir kişisel data bırakmadan ziyaret edebilirsiniz. Ancak kişisel bilgileriniz ile ilgili bazı detayları talep ettiğimiz durumlar şu şekildedir.

1.    Sipariş verirseniz

2.    taksesuar.com üyesi olursanız

-    Tüm kişisel datanız bilgisayarınızı kapatmadan önce şifrelenir ve internet üzerinden aktarılır. taksesuar.com tüm bilgilerinizi güvenle şifrelemek üzere 128 bit şifreleme ile Secure Socket Layer olarak adlandırılan SSL sertifikasını kullanır. Siparişiniz ,isminiz, adresiniz, kredi kartı yada hesap detaylarınızı içeren şifrelenmiş bilgileriniz başkaları tarafından görüntülenemez.

-    Farklı pencerelerde çalıştığımız için yada kullandığınız browser her zaman SSL bağlantısını gösteren bir mesaj göstermiyorsa her pencerede şifrelemeyi göremeyebilirsiniz. Ancak checkout aşamasında bilgilerinizin güvenli aktarımını görmek için Mouse üzerinde sağ click yaparak kaynak kodunu göster seçeneğini seçebilirsiniz.

-    Hesabınıza izinsiz erişimi engellemek ve kişisel bilgilerinizi güvende olmasını sağlamak için şifrenizi ve hesap detaylarınızı lütfen başkalarıyla paylaşmayınız.

Sorun Yaşarsanız;

Ödeme işlemlerinde yaşayacağınız olası sorunlar ile ilgili olarak müşteri hizmetleri departmanımıza kart numaranızın tamamını vermeyiniz. Sadece Sipariş numaranızı iletmeniz yeterlidir ya da kullanmış olduğunuz bankanın müşteri hizmetlerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ödeme adımı sırasında gereken tüm bilgileri girmeme rağmen ödeme onayı alamıyorsam ne yapmalıyım?

0 532 130 96 49 nolu iletişim numaramızdan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmelisiniz.