VERCETTI LIBERTA

Ruhunuzu özgür bırakmayı bekleyen o kokuyla tanışın. Size doğru adım adım yaklaşan meraklı bakışlara alışmanız gerekebilir. İlk sıkıştan itibaren yayılan her tanenin, ruhunuzda oluşturduğu dalgaya kapılmaya korkmayanların kokusunu temsil ediyor.
Vercetti Liberta’nın hafif baharat karışımıyla kokunun lezzetine doyacaksınız. Kokusu gün boyu anılarınıza eşlik ederken, her kokuyla temasınız aynı zamanda hatırlatıcı etkisini gösterecektır. 


Asil, asi ve modern yapısıyla dikkat çeken parfüm şişesi parfümle bir bütün oluyor. Oluşturduğu aura ile akıllara kazınacaksınız. Hem anı biriktirmeye hem de anılarınızı yaşatmaya hazır mısınız?


Üst Notalar : Kakule, Pembe Biber, Menekşe, Nane
Orta Notalar : Ananas, Kavun, Tarçın, Lavanta
Alt Notalar :  Vanilya, Sedir, Amber
 

KZERPF-002
Adet
₺270,24 KDV Dahil
₺405,94 KDV Dahil

VERCETTI ZERO FOUR

Vercetti Zero Four karşı konulmaz çekiciliği ile erkeklerin vazgeçilmez parfümü. Maskülen bir yapıya sahip olan Zero Four içerisinde bulunan özel, taze meyve özleri ve odunsu kokusu ile erkeksi karakterinizi öne çıkartıyor.

Gecenin en karanlığında gizlenen hazzı keşfetmeye hazırlanın… İlk sıktığınız anda etrafına sert aynı zamanda ferah bir koku yayan Zero Four, aşkın derin ve şehvetli kişiliğine bürünmenizi sağlıyor. 
Vercetti Zero Four ihtiyacınız olan ritmi kalbinizin merkezine bırakıyor. Sizi ve çevrenizdekileri çekimi altına alıyor.

Aşkın karanlık kokusunu günlerce teninizde hissetmek istiyorsanız Vercetti Zero 
Four aradığınız parfüm. 
Sizi farkedilir kılan Zero Four teninize yerleştikçe sıcacık bir koku yayıyor ve sizi özlemini duyduğunuz tüm duygularla sarıp sarmalıyor.
Siyahın asaletiyle sarmalanmış olan şişesi içinde bulunan gizemli kokuyla bir bütün oluyor.

Taksesuar’ın özenle hazırladığı Zero Four her anınzı özel kılmak için var…

Üst Notalar : Elma, Limon, Bergamot, Meşe Yosunu
Orta Notalar : Tarçın, Karanfil
Alt Notalar :  Vaniya, Sedir Ağacı, Sandal Ağacı, Vetiver
 

KZERPF-001
Adet
₺270,24 KDV Dahil
₺405,94 KDV Dahil
1

ErkekParfüm