Hakkımızda

Taksesuar; Bijuteri sektörüne 2006 senesinde girmiş olup siz değerli müşterilerimize her zaman son trend ürünleri sunmaya gayret göstermiş ve göstermeye devam etmektedir.

Geniş ürün yelpazesiyle Taksesuar bijuteri sektörünün öncü firmalarındandır. Kadın ve erkek olmak üzere binlerce çeşit bijuteri ve aksesuarı bir arada bulundurmaktadır.

Ürünlerimizi perakende ve toptan olmak üzere farklı adet ve paketleme seçenekleriyle bizden temin edebilirsiniz.

Misyonumuz

Biz Taksesuar olarak bugüne kadar yapılmamış ürün çeşitliliği ile siz değerli müşterilerimizi buluşturmayı ilke edinerek, bu ürünlerin online ve mağazalarımız aracılığıyla satışlarını yoğun bir tempoyla sürdürmeyi görev edinmenin gururunu yaşamaktayız.

Bünyemizde barındırdığımız ürünler, yerli üretim ve uzak doğu'dan ithal edilerek satışa sunulmaktadır. Hızlı teslimatı önemseyip buna göre kargo teslimat süreçlerini sürekli geliştirmeye devam etmekteyiz.


Vizyonumuz

Sektörde, Türkiye’nin önde gelen bijuteri ve aksesuar e-ticaret sitesi olmak aynı zaman da ürün kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak, Ülkemizde online bijuteri denince akla gelen ilk marka olarak hafızalarda yer edinirken insan sağlığına da sahip çıkmak birinci vazifemizdir.

Taksesuar kendi bünyesinde kadın konsept markası olan BEOJE ve erkek vip markası olan VERCETTI'yi sizinle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz.

Takıda modanın adı Taksesuar ile siparişlerinizi 365 gün 24 saat boyunca istediğiniz her platformda verilebilir, uygun fiyat ve güncel modayı yakalayabilirsiniz.
 

Çağrı merkezimiz hafta içi 09:00 - 18:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.


WhatsApp Hattı: +90 (850) 308 24 86


Müşteri Hizmetleri: [email protected]


Adres: Süleymaniye Mah. Siyavuşpaşa Sok. Kahraman Güvener İşhanı No: 20/205  Fatih / İstanbul

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR