HAKKIMIZDA

 


Taksesuar Hakkında

İçerisinde çok fazla sayıda aksesuar ve takı barındıran taksesuar.com bir aksesuar mağazası olarak bilinir. Kadın ürünlerinin yanı sıra erkeklere ait aksesuarlar da site içerisinde mevcuttur. Bu ürünleri fabrikasından toptan aksesuar satışı şeklinde de gerçekleştirmektedir.

Misyon

Türkiye'de geniş bir ürün kapasitesi bulunduran ve yaklaşık olarak 7.500'den daha fazla ürün ile aksesuar ve takı online olarak satış yapan bir e-ticaret sitesi olarak bilinen taksesuar.com günümüzde olan trendleri sevenleri ile buluşturmaktadır. 20 yıldan daha fazla yıllık mağazayı yeni yüzü olan online satışa da taşımayı başarmıştır. Yerli üretim ile Uzakdoğu'da yer alan fabrikasında yer alan kaliteli malzemelerin yardımı ile takılarını üretir ve üretme işlemi tamamlandıktan sonra mevcut olan iş ortakları ve kendi işini yapmayı isteyen yeni girişimcilere de uygun fiyatlı satışlar gerçekleştirir. Bu satışları toptan takı olarak gerçekleştirmektedir. Hızlı teslimatı önemseyip buna göre hareket etmeyi de önemli bir nokta olarak görmüştür. Bunun yanı sıra yukarıda bahsedilen iş ortakları ya da iş yapmak isteyenlere toptan aksesuar satışı yapmaktadır. Kendi bünyesine bakıldığı zaman kadınlara ait olan konsept markası BEOJE, erkeklere ait olan markası ise VERCETTI'yi sevenleri ve müşterileri ile buluşturmaktadır.

Vizyon

Kaliteli ürünleri ve toptan takı satışı yapan, bugüne kadar oldukça başarılı işler geliştirmiş olan taksesuar.com bu zamandan sonra da daha gelişmeyi, yerinde saymayı değil daha yükselmeyi ve dünyaca bilinen bir marka olmayı hedeflemektedir. Kadınlara ve erkeklere ait olan markaları içerisinde barındırması nedeni ile toptan aksesuar satışı yaptığı diğer markalar da bu durumdan memnun kalmaktadır. Hem ithalat hem de ihracat yapan bir marka olup, özel bir şirket olarak tanımlanmaktadır. Çalışan sayısı çok fazla olmasa da yaklaşık olarak 50 kişi ile mevcuttur. Bu sayıyı zaman aldıkça arttırmak, iş gücünü yükselterek ilerlemeyi hedef edinen bir markadır. 2019 yılında online olarak kurulmuştur, online satışı da mağaza kadar ileriye taşımayı hedeflemektedir. Taksesuar İçerisinde sadece takı ve aksesuar değil, parfüm, hediyelik eşya, partiler için uygun ürünler de yer almaktadır. Bu ürünleri hem mağazada hem de online olarak, toptan takı satışı şeklinde de gerçekleştirmektedir. Çocuklar için de ayrı bir kategorisi olan Taksesuar, ürünlerine oldukça önem vermekte ve dikkat etmektedir. Güvenli bir alışveriş sunmaktadır. Takıda modanın adı Taksesuar ile siparişlerinizi 365 gün 24 saat boyunca istediğiniz her platformda verilebilir, uygun fiyat ve güncel modayı yakalayabilirsiniz. Adres: Süleymaniye Mah. Siyavuşpaşa Sok. Kahraman Güvener İşhanı No: 20/205 Fatih / İstanbul
 

Takıda modanın adı Taksesuar ile siparişlerinizi 365 gün 24 saat boyunca istediğiniz her platformda verilebilir, uygun fiyat ve güncel modayı yakalayabilirsiniz.
 

Çağrı merkezimiz hafta içi 09:00 - 18:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.


WhatsApp Hattı: +90 (850) 308 24 86


Müşteri Hizmetleri: [email protected]


Adres: Süleymaniye Mah. Siyavuşpaşa Sok. Kahraman Güvener İşhanı No: 20/205  Fatih / İstanbul